اخر الأخبار

Найважливіші щоденні розмови з перекладом і поясненнями


Немає сумніву, що багато іноземців, або, так би мовити, іммігрантів, які іммігрують до своїх країн, мають на початку велику проблему, яка полягає в проблемі мови в новій країні. Ця мова є першочерговим джерелом для іммігранта, незалежно від того, чи потрібно йому спілкуватися цією мовою на роботі чи в повсякденних приміщеннях, таких як коридори чи в автомобілі. Орендну плату, а також за все необхідне для побутових потреб, наприклад покупки в магазинах і так далі.

Тож, дорогий і любий читачу, у нас є чудова програма для вивчення основ будь-якої мови, яка вам потрібна та яка є новою для вас у повсякденному житті.
Ця програма містить тисячі лінгвістичних розмов, а також дієслова, які допоможуть вам зрозуміти нову мову, будь то німецька, шведська, англійська, італійська, іспанська, арабська, норвезька та інші мови, якими ми користуємося у світі.


Додаток підтримує майже всі мови світу, за винятком кількох невідомих мов

Особливості програми, доступні для лінгвістичних розмов і дій:

- Додаток підтримує майже всі мови
- Він працює на всіх мобільних і планшетних пристроях
- Програма невелика за розміром і не займає багато пам'яті телефону
- Завантажено мільйонами по всьому світу
- Сервери додатків надають підтримку протягом тижня, і ви можете відповісти на них
- Програма доступна як у безкоштовній, так і в платній версії


Програма має багато функцій, і не забувайте, що вона щоразу оновлюється, тож не забувайте оновлювати, щоб отримати користь від нових і цінних уроків вашої мови.


Це легко, завдяки зручному інтерфейсу, який допомагає вам працювати тихо та навчатися, коли забажаєте. Тому я раджу вам цю дивовижну програму, щоб вивчати нову мову та відкривати світ з усією швидкістю та гнучкістю.

Щоб завантажити програму тут
Перш ніж завершити, якщо у вас виникнуть запитання, ви можете зв’язатися з нами на сторінці «Зв’язатися з нами» або за допомогою електронної пошти на тій же сторінці
На цьому ми закінчуємо статтю про застосування розмов і переходимо до нової статті та інших переваг.

Кілька важливих порад, які принесуть вам велику користь

   - Завжди намагайтеся мати більше ніж один урок на тиждень, краще два-три. Це зберігає все свіжим у вашій пам’яті, і якщо ви пропустите день домашнього завдання, не пройде повний тиждень, перш ніж ви знову побачите мову.

- Знайдіть друзів, які розмовляють вашою цільовою мовою або хочуть її вивчити. Обов’язково спілкуйтеся з людьми та дізнавайтеся більше про їх життя та культуру. Ви можете бути здивовані тим, наскільки вони раді поділитися з вами інформацією, і як швидко вони знаходять постійних друзів у процесі.

Так ось воно! Як тільки ви включите ці речі у свій розпорядок дня, ви будете вражені прогресом у вивченні мови. Пам’ятайте, послідовність є ключовою, і ви опануєте мову швидше, ніж ви собі уявляли!

-Насправді це найкраща порада, яку ви можете отримати щодо того, як навчитися розмовляти англійською. Ви не можете вільно розмовляти, якщо насправді не розмовляєте нею. Коли ви говорите нею, дуже ймовірно, що ви будете робити помилки, це нормально.

- У певному сенсі можна сказати, що якщо ти не робиш жодних помилок, ти насправді мало чого вчишся. Вам може здатися, що це жорстке твердження, але це правда.
Коли ви досягнете рівня володіння англійською, важливо якомога швидше перейти на наступний рівень. Єдиний спосіб зробити це — наражати себе на ймовірність помилок у своєму мовленні.

-Для більшості з нас це означає вихід із зони комфорту. Це страшна пропозиція для більшості з нас. Але ти знаєш, що ти повинен це зробити. Ось кілька порад, як навчитися говорити більше, незважаючи на ваші страхи.

ليست هناك تعليقات